פתיחת תיק במס הכנסה עוסק פטור

פתיחת תיק במס הכנסה עוסק פטור

משרד רואי חשבון דודי נגר מלווה עוסקים פטורים בכל היבט ובכל מחזור החיים של העסק הקטן שלכם – שירות מקצועי ומותאם אישית, הנעשה מתוך כוונה ללוות אתכם לעבר הצלחה וצמיחה עסקית. משרדנו מלווה עוסקים פטורים ועסקים קטנים, כמו גם חברות ותאגידים בינלאומיים, כאשר הגודל שלנו הופך אותנו לבחירה אידיאלית המשלבת בצורה מושלמת בין יחס אישי וזמינות מעולה לבין מקצועיות חסרת פשרות והכרה מעמיקה עם כל ההיבטים של חשבונאות, מיסוי והתנהלות עסקית וכלכלית חכמה.

עוסק פטור הוא עסק קטן, לרוב אדם יחיד ועצמאי, כאשר העוסק פטור מגביית מע"מ על עסקאות, ובאותו הקשר הוא לא יכול להתקזז על מע"מ מההוצאות שלו. ההגדרה של עוסק פטור נקבעת לפי מחזור עסקאות שנתי, בסכום הנקבע בכל שנה ומתעדכן בהתאם למדד המחירים לצרכן. נכון לשנת 2018, עוסק פטור הוא עוסק שמחזור העסקאות השנתי שלו אינו עולה על 99,003 ש"ח. מבחינה מעשית, עוסק פטור גובה כסף על שירותיו ללא תוספת מע"מ והוא אינו חייב בתשלום מע"מ על עסקאות רלוונטיות. יש עסקים שאינם רשאים להירשם כעוסק פטור וחייבים להירשם בעוסק מורשה – אלו בעיקר בעלי מקצועות חופשיים העובדים כעצמאים.

נציין כי עוסק פטור הוא מעמד הנוגע להתנהלות מול מס ערך מוסף בלבד, על העוסק עדיין מוטלת החובה לדווח למס הכנסה ולביטוח לאומי על הכנסות וכמו כן הוא מחויב בניהול ספרים לפי סוג ומהות העסק – משרדינו יוכל לייעץ לכם על הדרך הנכונה לניהול ספרים והתנהלות חשבונאית לעסק שלכם.

שירותי המשרד לעוסק פטור

משרדינו מלווה אתכם בתור עוסק פטור בכל הצרכים השוטפים והשנתיים שלכם, בהתאם לרצון ולהעדפות העסקיות שלכם:

  • פתיחת עוסק פטור – סיוע וליווי מול מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.
  • סיוע, ליווי וייעוץ בהתנהלות חשבונאית ופיננסית לעוסקים פטורים – ניהול ספרים ושאר אלמנטים חשבונאיים הרלוונטיים לעסק שלכם.
  • הכנת דו"ח שנתי למס הכנסה עבור עוסק פטור.
  • תיאומי מס ובקשות החזרי מס לעוסקים פטורים שהם גם שכירים.
  • הכנת והגשת הצהרת עוסק פטור שנתית.
  • ביצוע מעבר מסטטוס של עוסק פטור לסטטוס של עוסק מורשה או צורת התאגדות רלוונטית אחרת.

בין אם אתם עוסק פטור בתחילת הדרך ורוצים לוודא שאתם מתנהלים נכון, בין אם אתם עסק בצמיחה ורוצים  את הליווי הטוב ביותר לקראת הפיכתכם לעוסק מורשה או אפילו חברה בע"מ ובין אם אתם רוצים גורם מקצועי שיבצע בקרה על אופן ההתנהלות שלכם מול רשויות המס – משרדנו איתכם לאורך כל הדרך ובכל דבר שתזדקקו לו. שירות אמין, מקצועי ובתמחור הוגן.

רוצים לפתוח עוסק פטור? מחפשים ליווי מקצועי ומכוון לצמיחה שלכם בתור עוסק פטור?

פנו היום לפגישת ייעוץ במשרד רו"ח דודי נגר . 03-790-1666 או בנייד 052-6001951